Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Od lat projektujemy i wdrażamy nowoczesne, zgodne ze standardami strony internetowe zarówno według własnych pomysłów, jak również według pomysłów Klientów. Projekty stron internetowych realizujemy zarówno na gotowych szablonach jak i na szablonach graficznych tworzonych przez nas indywidualnie, dostosowanych do wymagań Klienta. Specjalizujemy się głównie w silniku WordPress - według starego porzekadła, że nie można być najlepszym we wszystkim.
 

CZAS REALIZACJI:

W zależności od wybranej opcji - czas realizacji jest różny i tak: 

  • KOMFORT: wybór jednego z gotowych szablonów + modyfikacje szablonu/kodu + wdrożenie projektu strony internetowej
    - czas realizacji: około 14-30 dni

  • EXCLUSIVE: uzgodnienie szaty graficznej i funkcjonalności + stworzenie projektu + wdrożenie projektu strony internetowej na indywidualnie "pod Klienta" stworzonym od podstaw szablonie graficznym
    - czas realizacji: około 1-2 miesiące, w zależności od stopnia skomplikowania.

ZAPYTAJ O WYCENĘ STRONY
- TO NIC NIE KOSZTUJE

Pola oznaczone * są wymagane.

U nas Projekt strony internetowej nigdy nie jest zamknięty - w każdej chwili można edytować i dostosować go do aktualnych wymagań - nawet już po teoretycznym ukończeniu, bowiem często jest tak, że to co Klientowi podoba się dziś, jutro już nie musi - i my to rozumiemy przez 12 miesięcy od publikacji strony. Po 12 miesiącach pobieramy symboliczne opłaty z tytułu zleconej modernizacji, przy czym jeśli modernizacja nie wymaga dłuższego czasu programisty niż 30 minut - robimy to gratis! Większe modyfikacje po 12 mc wykonujemy według stałej stawki za czas pracy - 50zł netto/ za godzinę pracy administratora. Po zakończeniu prac modernizacyjnych Klient otrzymuje szczegółową rozpiskę co i ile czasu zajęło.

Istnieje możliwość korzystania z taniego hostingu - 50 zł netto za rok za pierwsze 6GB, a każdy kolejny GB 15 zł netto/rok.

Zapewniamy codzienną pełną kopię zapasową na serwerze zewnętrznym, co oznacza, że w przypadku awarii na serwerze pierwotnym szybko można przełączyć na drugi serwer.

Strona ABCRynku.pl jest marką IPR.PL

Siedziba firmy:
J. Słowackiego 24
35-061 Rzeszów

Kontakt techniczny

tel. 516 526 504

biuro@abcrynku.pl

Kontakt handlowy

tel. 518 223 439

biuro@abcrynku.pl

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?